Recenzie Pioneer

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 13. apríla 2024

• kvalita prehrávania zvuku
  • mikrofón

V rámci ceny ok, avšak mikrofón znie akoby bol zabalený vo vate.

Pioneer DEH-S420BT

Pioneer SPH-10BT-DELUXE

Pioneer SPH-10BT-DELUXE

Overený zákazník CarMedia Edy

Pridané: 31. marca 2024

(naposledy upravené 2. apríla 2024)

Zakúpený v CarMedia

• Handsfree vo výbave
  • Držiak telefónu priamo na rádii
  • Pripojenie subwoofer
  • Pripojenie kamera
  • Všetko je ovládateľné cez app
  • Nastavenie zvuku samozrejmosť
  • Pomer cena/kvalita

Kvalitný výrobok, spokojnosť.

Overený zákazník FUSION.sk Ladislav 91

Pridané: 27. marca 2024

Zakúpený v FUSION.sk

• Do Audi A6 c5 miesto originálnych presne sedia diery a netrebalo nič prerábať ani do kupovať redukcie akurát káble som precinoval to je všetko. Zvuk parádny niet čo viac dodať.

Žiadne u mňa spokojnosť

Overený zákazník Techhouse Rado

Pridané: 20. marca 2024

Zakúpený v Techhouse

Isiel som do Pioneeru z Traktoru kvoli kompatibilite s hardverom, ktory byva v kluboch (CDJe, DJM mixaky,...) a znami maju tiez vsetko Pioneer.
Uprimne som ale sklamany Rekordboxom ktory je o dost pozadu oproti Traktoru (konkretne S2 MK3). Kvalita vyhotovenia je tiez nizsia, jogy mensie a plastovejsie,...
Niektore napady sa mi pacia, ale aj tak mi nenahradia dva velke efektove knoby na S2-jke, ktore tam boli perfektne na jednoduche mixy cez echo. Tu je podivny prepinac ktorym prepinam medzi kanalmi (1,2,1+2) co je dost neprakticke. Celkovo vidno, ze obmedzenim funkcii chcu aby clovek upgradoval na vyssi rad, ten ale nechcem lebo uz je prilis velky.
Este som testoval aj Rekordbox cez iPad a to je dost sklamanie:
1. za efekty a niektore funkcie navyse pytaju subscription 7e/mesiac co je uplny nezmysel
2. nevedel som tam dostat hudbu, az som zistil ze to maju absolutne nedoladene pre iPad, kde sa po pripojeni FLX4 (co je primarna konzola urcena pre iOS Rekordbox) prepne do landscape modu, ale pritom tlacidla na synchronizovanie a import hudby sa zobrazia len v portrait mode. Takze musite vypojit konzolu, otocit do portraitu... Trvalo mi pol dna, kym som na to dosiel, navody nepomozu, je to ocividne chyba.
3. Celkovo je ta iPad aplikacia sice funkcna a v zasade je tam vsetko co na konzole, ale napriklad uz playlisty a filtrovanie su uplne zakladne a odflaknute (co je inak silna stranka Rekordboxu pre desktop), celkovo to posobi byt este v plienkach ale obavam sa, ze uz to dalej nepotiahnu (aspon tak to dopadlo aj s Traktor iOS aplikaciou). Ale hlavne ze za to chcu pravidelny subscription... Keby som nepoznal Algoriddim Djay pro, ktory je na mile popredu aj oproti dektopovemu Rekordboxu, tak by som im aj uveril ze lepsie to nejde. Ale odporucam si vyskusat Djay pro, aj keby clovek chcel fungovat len na desktope, ale je mu jedno, v akom bude ekosysteme.

Pioneer ND-BC8

Pioneer ND-BC8

Overený zákazník ahifi.sk Overený zákazník

Pridané: 5. marca 2024

Zakúpený v ahifi.sk

funguje lepšie ako originál v Mercedese Viano, široký uhol záberu, ostrý obraz a výborne vidí aj v tme, odporúčam

Overený zákazník Alza.sk Peter Byčanek

Pridané: 1. marca 2024

(naposledy upravené 28. marca 2024)

• kvalitny zvuk

• Plastová membrana
  • Krátky kábel

Overený zákazník Profi-DJ.sk ludovit

Pridané: 25. februára 2024

(naposledy upravené 25. februára 2024)

Zakúpený v Profi-DJ.sk

AZÉRT VÁLOSZTOTAM MERT PONT MEGFELEL AMIRE SZÜSÉGEM VAN ÉS KÖNYÜ HASZNÁNI. CSAK AJÁLANI TUDOM. NAGYON MEGVAGYOK ELÉGEDVE. ÉN MINDIG ODAFIGYELEK MINDERE. TAPASZTALT VAGYOK MERT ÉRDEKEL.

Overený zákazník MADER Lacike147

Pridané: 20. februára 2024

(naposledy upravené 20. februára 2024)

Zakúpený v MADER

• Kvalitné basy a pekný čistý zvuk nie som audiofil ale pre bežného užívateľa miesto pôvodných papierových 15 ročných fabrických reproduktoroch môžem hodnotiť ako veľké plus ich čistý zvuk.
  • Žiadne ak mám hodnotiť produkt tak maximálna spokojnosť ale ak by som mal hodnotiť predajcu nečakal som že po objednaní mi bude tovar doručený po 7 pracovných dňoch. Toto beriem ako foppa a zlyhanie...
Pioneer A-40AE

Pridané: 15. februára 2024

Zakúpený v SPL Dynamics

• Rychle dodanie, super ceny
  • Technicka podpora
  • Odborna pomoc pri vybere prislusenstva
Pioneer SPH-10BT

Pioneer SPH-10BT

Overený zákazník ahifi.sk Overený zákazník

Pridané: 13. februára 2024

Zakúpený v ahifi.sk

Veľmi kvalitné spracovanie a intuitívne ovládanie rádia, určite to budem ďalej montovať do ďalších vozidiel.

Pioneer MVH-S420BT

Pioneer MVH-S420BT

Overený zákazník ahifi.sk Róóóland

Pridané: 17. januára 2024

Ok

Overený zákazník Alza.sk Martin

Pridané: 7. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Dobrý zvuk, razantný, lahkosť používania
  • Batéria dlho vydrží
  • Za 100€ som čakal trošku silnejšie basy

Pioneer je dobrá značka. Sluchátka pre Djov aj pre verejnosť. Ja by som uvítal silnejšie basy ale zas majú slušný zvuk a možno o 20 percent nižšiu cenu. V zahraničí pri trojnásobných platoch stoja rovnako 100€.

Pioneer TS-G1310F

Pioneer TS-G1310F

Overený zákazník Alza.sk Frenky

Pridané: 16. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Dobré repráky, montovoané do smarta, trochu poohýňať bolo úchyty na šróby aby som to tam zmestil , ale všetko hrá ako sa dá očakávať za tú cenu
  • 20Hz asi nie, neviem či som mal zlý výstup, nekvalitnú hudbu, ale 20Hz som z nich v aute nedostal. Síce nemám žiadne špičkové rádio, ale viem čo je 20Hz. Ale zase nieje to žiadne ťukanie ďatla, dá sa to počúvať.

Za tú cenu som spokojný a vydržia ďalších X rokov. Síce nejaké 20Hz basy som z nich nepočul, ale na svoju veľkosť hrajú dobre aj tak. Možno s nejakým subwoferom by to bola dobrá voľba aj pre tých čo očakávajú lepšiu hudbu.

Pioneer TS-A6980F

Pioneer TS-A6980F

Overený zákazník Alza.sk SatComNet

Pridané: 6. decembra 2023

(naposledy upravené 6. decembra 2023)

• Výkon

Pomer cena/výkon, som spokojný.

Pioneer VSX-935B

Pioneer VSX-935B

Overený zákazník BaSys SK, s. r. o. Overený zákazník

Pridané: 27. novembra 2023

Zakúpený v BaSys SK, s. r. o.

• funkcionalita

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 25. novembra 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

• za tú cenu ok
  • čakal som niečo robustnejšie

Overený zákazník MelodyShop Jakub

Pridané: 24. novembra 2023

(naposledy upravené 24. novembra 2023)

Zakúpený v MelodyShop

• Nizsia kvalita zvuku